Hakkımızda


Teknisyen Kursu, firmalara özel danışmanlık hizmeti veren ve kişilere özel kurslar düzenleyen bir kurstur. 2014 yılında yeni nesil eğitim anlayışı ile başlatılan bu çalışma ile tüm Türkiye’ye hizmet verilmektedir.İsterseniz firmanızdaki, çalışanlarınıza işyerinizde eğitimler verdirebilir. İster işyerinizdeki bulunan bir cihazın bakımı, yeni alımı veya tamiri ile ilgili danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Özel kurs almak isterseniz de, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister evinizde, ister işyerinizde yada bizim kursumuzda uygulamalı özel derslerimizi alabilirsiniz. Özel kurslar, özel ders şeklinde yapılır. Eğitmenlerimiz sizler ile iletişime geçerek kursu size özel gün ve saatlere göre planlamaktadır. Bu şekilde özel dersler sizin istediğiniz şekilde devam etmektedir. Kursumuz kesinlikle bir sertifika programı değil, gerçek işbaşında eğitimi amaçlamaktadır. Bunu için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tüm Türkiye’de teknisyenlik eğitimini önemsiyor ve sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

Sizleri saygıyla selamlıyoruz.
Teknisyen Kursu Yönetimi


 

Kurumsal Danışmanlık ve Özel Kurslar

 Hakkimizda
Kurumsal Danışmanlık:
Firmanız için notebook, yazıcı, cep telefonu yada anakart tamiri ile ilgili danışmanlık  hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti almak için formumuzu doldurabilir yada telefon ile bize ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 chip-repair
Özel Kurslar:
 Konusunda uzman eğitmenler ile birebir özel ders şeklinde kurslar düzenlenmektedir. Kurslar için talep formunu doldurabilir yada telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için görüşlerinizi bizlere bildirebilirsiniz.

İrtibat Tel: 0 212 916 15 16


Ad Soyad : *
Email : *
Telefon : *
Konu : *
Mesajınız : *
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*